Pobjeda Širokog uz prekid utakmice zbog Praljkove slike

Utakmica 18. kola nogometne Premijer lige BiH između Širokog Brijega i Zvijezda 09 prekinuta je u 32. minuti zbog slike Slobodana Praljka istaknute na tribini s domaćim navijačima “Škriparima”.

Pri vodstvu domaće momčadi 2:0 sudac je povukao igrače u svlačionicu nakon što domaći navijači nisu poslušali upozorenje i sklonili Praljkovu sliku.

Utakmica je nakon pet minuta nastavljena nakon što su Škripari napustili tribinu zajedno sa slikom i transparentima.

Široki Brijeg je danas sasvim očekivano na Pecari savladao slabašnu Zvijezdu 09 4:0 i došao do sedme pobjede ove sezone.

Sve je bilo riješeno već za sedam minuta. U prvoj minuti Dino Ćorić savladao je Miluna Avramovića, da bi samo šest minuta kasnije Viktor Angelov pogodio za 2:0.

Nakon toga Đelmić je zaprijetio za goste, da bi uslijedio prekid.
U nastavku Široki je diktirao tempo, mada su i gosti prijetili. U 68. minuti Angelov riješava pitanje pobjednika. Ostao je sam i neometano pogodio.

Gosti su tada potpuno pali, a domaći nastavili u istom tempu. Prijetili su Ćorić, Cipetić…, no ostalo je 3:0.

Ipak, u 82. minuti 4:0. Samo što je ušao u igru, Stipe Jurić pogađa za konačnih 4:0