Sarajevo pobijedilo Velež

Fudbaleri Sarajeva večeras su na stadionu Asim Ferhatović-Hase ugostili Velež u susretu šestog kola Premijer lige BiH i pobijedili rezultatom 2:1.

Iako su igrali po nevremenu, oba kluba imala su iznimu podršku navijača. U 26. minuti gosti stižu do vodstva. Brandao šutira sa distance iz naizgled bezopasne situacije, a Kovačević umjesto da uhvati loptu skreće je u svoju mrežu.

Na samom početku drugog poluvremena Sarajevo golom Šerbečića dolazi do izjednačenja, a  već u 61. minuti Haris Handžić odličnim udarcem zatresao je  mrežu gostiju i povisio na 2:1.

Ovo je treća uzastopna pobjeda Sarajeva i klub je trenutno na prvom mjesto tabele s dva boda više od  Željezničara.Velež ostaje  na pretposljednjoj poziciji.

7 thoughts on “Sarajevo pobijedilo Velež

• kolovoz 25, 2019 at 8:45 am
    Permalink

Velež ukoliko želi opstati u ligi mora pod hitno dovesti kakvo kvalitetno pojačanje. Ukoliko će se prepustiti Safi i njegovoj mafiji onda mu nema spasa.

Reply
  • kolovoz 25, 2019 at 9:32 am
    Permalink

Jeboti safa mater Safa je kralj grada dase on pita bilibi prvaci vako borba za opstanak profil savez i sudija.

Permalink

“Kralj” i kad kad mu bi dosta naguzzzi vas i zbrisa u Austriju.

Reply
  • kolovoz 27, 2019 at 5:08 am
    Permalink

Pleasurable article. It would appear that a good many simple tips are relying on the innovation factor. “The elegance of honesty needs no adornment.” by Merry Browne..

Reply
  • kolovoz 31, 2019 at 8:29 am
    Permalink

Thanks for your entire labor on this web page. Kate really loves managing investigation and it’s really easy to see why. We hear all regarding the lively tactic you deliver informative ideas through the blog and therefore improve response from website visitors on the concern and our simple princess is really starting to learn a great deal. Take advantage of the rest of the new year. You have been conducting a fantastic job.